Opleidingsorkest

Het opleidingsorkest Amicitia 4 Kids is in 2007 opgericht en staat sinds maart 2014 onder leiding van Karla Lenstra. Het opleidingsorkest doet mee aan verschillende concerten, meestal in samenwerking met de fanfare. Ook neemt zij deel aan festivals. Amicitia 4 Kids bestaat uit allemaal enthousiaste leerlingen, waarvan er een aantal zelfs al in de fanfare meespelen. Je kunt al bij het opleidingsorkest als je eenvoudige stukjes kunt spelen. Amicitia 4 Kids is een goede voorbereiding op de fanfare om het samenspel te leren.

Karla Lenstra is in februari 2000 lid geworden van Amicitia. Zij is toen begonnen met het leren bespelen van de bugel en heeft hiervoor les gekregen van Ivo Kouwenhoven. Tot op heden bespeelt Karla dit instrument nog steeds in de fanfare. Op de bugel heeft Karla haar landelijke B- en C-diploma’s behaald.

Het jeugdorkest oefent iedere woensdagavond van 18.15 tot 19.15 uur in ons eigen muziekgebouw aan de Nijverheidsweg 3 in Dirksland.

 

 

 

 
Copyright © 2021 Muziekvereniging Amicitia Dirksland